عکسها متعلق به farhad90.ir


این روزها یک دیوار در شهر به نام دیوار مهربانی نام گرفته و دست های زیادی با عشق و مهربانی لباس هایی را که فراموش شده و نیاز ندارند را به این دیوار آویزان می کنند تا نیازمندان بتوانند از آنها در این فصل سرد استفاده کنند.

به گزارش بازتاب بروجرد چند روزی است قسمتی از یک دیوار در شهر به نام دیوار مهربانی نام گرفته و این مهربانی در همه جا پیچیده است.
دیواری که تنها مهربانی و محبت را نگه می دارد و این سرمای سوزان زمستان را به گرمای با صفای مهربانی دستان بخشنده افراد مبدل می کند.
دیواری که تا چند روز پیش ساده و آرام در کنار خیابان بود امروز مهربانی انسان هایی را می بیند که به هم نوعان خود و نیازمندان دست مهربانی می دهند.


دیواری که با سادگی و کوچکی اما پر از مهر و مهربانی در شهر شهرت گرفته و نیازمندان را در این فصل سال یاری می کند.
فرقی ندارد جنس لباس از چیست، مهم نیست مدل کفش و لباسهایی که به تک تک میخ های این دیوار آویخته شده ، مهم عشق و محبت است که در لابه لای لباسهای این دیوار موج می زند.
انسان هایی که لباس هایی را ممکن است بدون استفاده در منزل نگه داری می کنند حالا این دیوار آنها را به کمک نیازمندان دعوت کرده و لباسهایی را که نیاز ندارند بر روی این دیوار قرار می دهند.
شاید در نگاه اول کسی توجه چندانی به این دیوار نداشته باشند اما مهربانی این دیوار آنقدر زیاد است که هر رهگذری را مجذوب می کند.
دیوار مهربانی در شهرهای دیگری به عنوان یک حرکت فرهنگی ایجاد شده بود و حالا چند روز است که این دیوار در بروجرد هم برپا شده است.


در خیابان تختی بروجرد دیوار مهربانی با رنگ آبی و با یک شعار ساده آماده کمک به نیازمندان شده است.
خوشبختانه این طرح در بروجرد با استقبال روبرو شده و دست های مهربانی که با عشق لباسهایی را تک تک بر روی این دیوار آویزان می کنند، بسیار زیاد می باشند.
استقبال از این طرح در بروجرد تا حدی است که تا کنون ده ها بار لباسهای مختلفی بر روی این دیوار قرار گرفته و نیازمندان هم به اندازه نیاز خود از دیوار مهربانی لباس چیده اند و باز هم مردم نیکوکار این دیوار را از لباس پر کرده اند .
از ابتدای اجرای این برنامه در بروجرد تا کنون آنقدر استقبال خوب بوده که هنوز این دیوار خالی از لباسهای مردم نیکوکار نشده و دست های زیادی در این دیوار مهربانی هر روزه سهیم می شوند.


این طرح در بروجرد با همکاری تعدادی از جوانان اجرا شده که  تنها هدف این افراد کمک به نیازمندان است.
چند تکه لباس، کفش در کنار این دیوار مشاهده می شود و در واقع بخشش و کمک به نیازمندان با اجرای این طرح دیده می شود.
به نظرمی رسد این اقدام در این فصل سرد سال اقدامی پسندیده است و نیازمندان می توانند لباسی را که با مهر و مهربانی آویزان شده را بر دارند .
کمک کردن به هم نوع همیشه سفارش شده شده و حالا این اقدام هم با کمک کردن به نیازمندان اجرا می شود و امید است همه دستهای مهربان بر روی این دیوار سهیم باشند.طبقه بندی: اجتماعی،
برچسب ها: دیوار مهربانی در بروجرد، نیاز داری بردار، دیوار مهربانی، پربازدیدترین وبلاگ ایران، وبلاگ پر بازدید، پروژه های دانشجویی، تبلیغ رایگان،

تاریخ : سه شنبه 1 دی 1394 | 11:13 بعد از ظهر | نویسنده : مهندس کوچکی | نظرات

  • paper | فروش بک لینک | بک لینک
  • ابزار هدایت به بالای صفحه

    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic